На сесії міської ради привітали стипендіатів та розглянули понад 90 питань

img_906923 лютого під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулась 39 чергова сесія Смілянської міської ради. Перед початком пленарного засідання відбулись три профільні постійні комісії: з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування, з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності та постійна комісія міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації.

На початку сесії міський голова урочисто привітав та вручив грамоти й сертифікати на стипендію провідним спортсменам, творчо обдарованим дітям, їх тренерам та керівникам нашого міста. На початку зібрання депутати вшанували пам’ять учасників АТО, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Присутні заслухали звернення депутатів які виявили бажання виступити. Після цього народні обранці перейшли, безпосередньо, до розгляду порядку денного на який виносилося понад 90 питань.

Депутати виділили кошти жителям, які опинилися в складних життєвих обставинах, проголосували за затвердження структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів на 2022 рік; підтримали низку проєктів рішень щодо земельних питань.

Голосування на сесіях проходять у поіменному режимі, сесії міської ради транслюються онлайн, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *