Новим вулицям Сміли присвоїли назви на честь учасників АТО

Третього березня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася 120 сесія міської ради. у роботі якої взяв участь 31 депутат.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На початку сесії з інформацією місцевої прокуратури щодо законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста виступив прокурор Дмитро Пидорич (інформація буде опублікована згодом окремо). Прокурор також надав відповіді на питання депутатів міської ради.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік, виконання програм розвитку та фінансової підтримки комунальних медичних закладів, внесли зміни до програм щодо утримання та розвитку зовнішнього освітлення, поводження з твердими побутовими відходами, фінансової підтримки КП “ВодГео”. Частину проектів рішень стосовно використання орендної плати комунальними підприємствами депутати не підтримали та відправили на додаткове опрацювання.

Дискусію викликав поданий головою фракції БЮТ Віталієм Федуном проект звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабміну щодо недопущення вільного обігу земель сільськогосподарського призначення – дане звернення депутати не підтримали. В той же час депутати прийняли звернення до вищих органів влади держави щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

На сесії були прийняті рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2020 рік, надання матеріальної допомоги на лікування 14 смілянам, надання пільг людям з інвалідністю по зору в платі за комунальні послуги, закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік.

Депутати прийняли біля 40 рішень із земельних питань та присвоїли назви новоутвореним вулицям на честь земляків – загиблих учасників АТО: Михайла Дімітрова та Олега Новохатька.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *