На сесії депутатам вручили посвідчення та пояснили, що вже зроблено для відновлення пасажирських перевезнь

img_0633Під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася 9 сесія міської ради. У її роботі взяли участь 30 депутатів. На порядку денному було 90 питань.

Міський голова виконав приємну місію – вручив депутатам постійні посвідчення та побажав витримки, мудрості у прийнятті рішень, вкотре закликв до плідної співпраці на користь громади, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Сергій Васильович проінформував, що 20 січня на сайті Смілянської міської ради була опублікована петиція «Про відновлення та врегулювання пасажирських перевезень у місті Сміла». Зібрано 210 голосів з 200 необхідних. Нині її направлено на розгляд підрозділу управління житлово-комунального господарства та профільній депутатській комісії.

Також на сесії зазначили, було проведено ряд перемовин з перевізниками щодо відновлення графіку руху перевезень пасажирів.

На засіданні депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2020 рік, внесли зміни до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2021 рік та Регламенту роботи Смілянської міської ради

Також, розглянули проекти рішень про надання матеріальної грошової допомоги на лікування онкохворим, учасникам АТО, особам з інвалідністю та малозабезпеченим родинам, визначили статус гуртожитку по вул. Т.Шевченка, буд. 47. Окрім того, перепрофільовано гуртожиток по вул. родини Бобринських, буд. 137.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *