На привокзальній площі у Смілі провели «Ярмарок професій»

179373189_971037853633079_6733440103921532127_nОднієї з найбільших проблем, з якою зустрічаються випускники загальноосвітніх закладів освіти — вибір справи до душі, покликання – професії. Від того, наскільки правильно зроблено вибір фаху, залежить вдалий старт у доросле життя.

Під час реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій 28 квітня 2021 року педагогічні працівники та учнівська молодь Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів організували та провели «Ярмарок професій».

На привокзальній площі станції ім. Т.Шевченка старшокласники та їх батьки мали змогу отримати вичерпну інформацію та консультації від викладачів та представників учнівського самоврядування щодо умов вступу та навчання в «Смілянський ЦППРК», отримати рекламно-інформаційні буклети та друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Жвавий інтерес та щире захоплення громади Сміли викликали тематичні виставки-презентації професій.

– Ми раді були бачити біля нашої виставки так багато активної молоді та їх батьків і впевнені, ця зустріч стане початком тривалого і приємного знайомства, зазначили організатори «Ярмарку професій».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *