На порталі «Дія» запрацював розділ «Дія. Бізнес без бар’єрів»

На заході Diia Summit, презентували нові опції порталу державних послуг «Дія» в напрямі безбар’єрності. Про них розповіла Перша леді України Олена Зеленська. Захід організувало Міністерство цифрової трансформації.

«Дія» вже залучена до формування культури безбар’єрності – два роки тому з’явилася спільнота «Бізнес без бар’єрів», і її учасники, великі українські та міжнародні компанії, вирішили ділитися досвідом саме на порталі «Дія».

Тут представлені успішні кейси безбар’єрного бізнесу в країні: як створювати робочі місця та інтегрувати в колектив людей з інвалідністю, як подолати вікові та гендерні обмеження, організувати умови для рівного батьківства.

На Diia Summit презентували окрему сторінку «Дія. Бізнес без бар’єрів», на якій відтепер будуть зібрані такі кейси.

Тут також анонсували ще новий розділ – «Дія. Безбар’єрність». Розділ має стати доступним у березні. Його мета – спростити комунікацію з державою для літніх людей, людей з інвалідністю та інших груп населення, для яких раніше держпослуги не завжди були зручними й дружніми.

Для цих груп населення в розділі «Дія. Безбар’єрність» буде доступно викладено інформацію, як отримати пільги, послуги, документи, допомогу, дізнатися про свої права та можливості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *