На Портал адмінпослуг Черкащини додали найпопулярніші в Україні «е-сервіси»

52347560_1019566001587305_8756937381623365632_nПісля запровадження Порталу адмінпослуг Черкащини, жителі області отримали вільний доступ до повної та актуальної інформації про адміністративні послуги. Станом на сьогодні тут розміщено інформацію про 374 послуги з них 74 доступні для замовлення в режимі он-лайн, інформують у Департаменті регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Віднедавна на Портал було додано закладку з найпопулярнішими в Україні «е-сервісами», які допомагають в режимі реального часу отримати інформацію з реєстрів відкритихданих. 12 лютого на Портал додано ще один е-сервіс, ця послуга дозволяє записатися до лікаря, через мережу інтернет (поки що послуга доступна лише для мешканців Черкас).

Для того, щоб користувачі мали доступ до повної і достовірної інформації в сфері отримання адмінпослуг, постійно проводять роботу з актуалізації інформації, яка розміщена на Порталі.

Навігація по сайту зрозуміла, максимально зручна і включає режим перегляду для людей з порушенням зору. В розділі “Новини” завжди можна ознайомитися з актуальними подіями в Україні, які стосуються сфери адміністративних послуг.

Сьогодні https://admin-portal.ck.gov.ua/ – це спільна точка доступу до адміністративних послуг, як для громадян так і для бізнесу, зазначають у Департаменті.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *