На платформі єДопомога відтепер можна допомагати онлайн з будь-якого куточка світу

276128047_361373476028660_240279457199983898_nМарина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що з 20 квітня на платформі єДопомога з’явилась можливість допомогти людям в декілька кліків, не виходячи з дому.

«Наша команда продовжує розвивати платформу єДопомога. Відсьогодні на платформі можна допомогти онлайн в декілька кліків, не виходячи з дому. Я знаю, що частина людей, які зайшли на сайт та зареєструвались як благодійники, фізично не мають можливості особисто придбати та привезти допомогу тим, хто її потребує. Але допомогти хочуть. Саме для них з’явилась нова можливість.

Благодійник обирає заявку на допомогу та оплачує Передплату єДопомога за продукти та товари.

Людина, яка залишила цю заявку, отримує смс з кодом або електронним кодом Передплати в особистому кабінеті.
На касі у магазинах, які долучились до програми, людина може пред’явити електронний код Передплати або продиктувати номер з смс – він слугуватиме підтвердженням оплати за необхідні товари.

Передплату можна використати на ті потреби, які були зазначені в заявці, тобто на категорії товарів, що були зазначені. Придбання алкогольних та тютюнових виробів в рамках програми виключено!» – прокоментувала Марина Лазебна.

Також Міністр соціальної політики України підкреслила, що завдяки цій опції на платформі допомагати адресно українцям відтепер можуть люди з усього світу.

Нагадуємо, що платформа єДопомога – це додаткова підтримка українців, яка доповнює роботу системи соціального захисту. Платформа передбачена для отримання та надання благодійної допомоги в форматі «від людини до людини».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *