На підприємстві «Оризон-навігація» презентували діяльність смілянським безробітним

Днями, за ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на державному підприємстві «Оризон – навігація», яке спеціалізується на розробці та виготовленні навігаційної апаратури, має досвід розробки та виробництва складної і наукоємної електронної техніки.

На захід було запрошено 5 безробітних з числа молодих людей, які мають технічну освіту. Під час екскурсії виробництвом, заступник директора з розвитку, маркетингу і логістики – Андрій Кривов’яз розповів про напрямки роботи та розвитку підприємства: «ДП «Оризон-навігація» являється підприємством військово-промислового комплексу України і входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. Виробництво спеціалізується на розробці і ремонті обладнання супутникової навігації, а також випускає апаратуру синхронізації і імітатори сигналів супутникових навігаційних систем».

Після ознайомлення з специфікою виробництва, безробітні зустрілися із першим заступником директора – Володимиром Мотирьовим, який поінформував про потреби в кадрах, освітньо-кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади,  рівень заробітної плати та розповів про перспективу кар’єрного росту: «Враховуючи специфіку виробництва, необхідної для оборонної галузі, нам завжди потрібні кваліфіковані спеціалісти, які швидко опанують інноваційні технології та зможуть реалізувати розробки спеціальних проектів».

Безробітні зацікавились можливістю працевлаштування на підприємстві, залишили свої резюме та домовились з роботодавцем про проведення попередньої співбесіди, інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *