На підприємствах залізниці працівники Держпраці виявили порушення

охорона праці28 січня посадовці Управління Держпраці у Черкаській області завершили планову перевірку виробничих структурних підрозділів та об’єктів Укрзалізниці, що мають найвищі ризики настання виробничого травматизму.

Днями на нарадах з керівниками і представниками структурних підрозділів проаналізували виявлені порушення.

Заходом державного нагляду (контролю) в області охоплено 8 виробничих структурних підрозділів та об’єктів Укрзалізниці. У тому числі 3 підприємства, розташовані у Смілі на станції імені Тараса Шевченка.

Під час перевірки виявлено порушення вимог законодавства про охорону праці та трудового законодавства. Зокрема, найбільше порушено у локомотивному депо Христинівка понад 80 порушень, на Черкаському колійному ремонтно-механічному заводі – понад 60 , моторвагонному депо Христинівка – понад 40.

На локомотивному депо ім. Т.Шевченка – понад 30, на ремонтному вагонному депо ім. Т.Шевченка – понад 20 та 18 на Шевченківській дистанції захисних лісонасаджень №2.

Частину порушень працівники «Укрзалізниці» усунули під час проведення перевірки.

Суттєвими порушеннями вимог законодавства є непроведення ідентифікації потенційно небезпечних об’єктів; відсутність дозвільних документів на виконання окремих робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устатковання; вибіркове проведення атестації робочих місць за умовами праці; часткові доплати деяким працівникам за роботу, пов’язану зі шкідливими і важкими умовами праці, за результатами атестацій робочих місць.

Посадові особи Управління склали акти перевірки та видали приписи щодо усунення виявлених порушень, інформують в обласному управлінні Дежрпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *