На першій сесії міської ради представили новообранного міського голову Сміли – Сергія Ананка

Посвідчення АнанкоУ сесійній залі Будинку рад розпочалася перша сесія нової міської ради. Символічно, що розпочалася вона із оголошення остаточних результатів виборів та представлення новообраного міського голови – Сергія Васильовича Ананка, який набрав 52,7% голосів на виборах 25 жовтня.

Голова ТВК Юрій Караваєв вручив новому міському голову посвідчення.

– Хочу усім подякувати за виявлену честь, за те, що надали право та обов’язок представляти мені смілянську громаду на наступні 5 років. Гарантую, що не підведу. Сподіваюсь, що разом із депутатським корпусом докладемо максимум зусиль. У нашій раді не повинно бути політичних сил, усі ми – сміляни. Впевнений, наша рада увійде в історію, як найкраща рада за історію України.

Також Сергій Ананко запросив до слова свого попередника, колишнього міського голову Олексія Цибка. Новообраний міський голова подякував Олексію Олександровичу за працю, побажав здоров’я родині та привітав із народженням первістка.

Олексій Цибко привітав громаду Сміли із обранням нового міського голови, побажав плідної співпраці та передав Сергію Анаку печатку міської ради.

З хвилюванням та вдячністю звернулися до нового очільника Сміли представники колективу СКП “Комунальник”, який до нині очолював Сергій Ананко.

Керівнику міста побажали плідної співпраці, підтримки та нових висот.

Цибко Ананко Посвідчення Ананко Ананко 2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *