На перехресті не розминулися два легковика. Постраждала пасажирка

Дорожньо-транспортна пригода, за участі двох авто, сталася на перехресті вулиці Чехова та бульвару Шевченка у Черкасах. Внаслідок автопригоди до лікарні госпіталізували 66-річну постраждалу.

36-річний водій автомобіля Renault Megane, повертаючи на вулицю Чехова, не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з автомобілем Volkswagen Touran, який рухався бульваром Шевченка на зелений сигнал світлофора.

Внаслідок ДТП травми отримали дві пасажирки Volkswagen. Одну 66-річну жінку, госпіталізували до лікарні, а 56-річна пасажирка відмовилася від госпіталізації. Медики оглянули й водія Renault, він від госпіталізації також відмовився.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили середньої тяжкості тілесне ушкодження. Триває слідство.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.