На особливому контролі у Смілянському районі – діти, які знаходяться у складних життєвих обставинах

З метою оперативного реагування з питань забезпечення прав дітей в умовах карантину службою у справах дітей Смілянської РДА проводиться моніторинг, у тому числі дистанційний, щодо дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування та тих дітей, які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання.

На обліку в службі у справах дітей перебуває 58 дітей зі статусом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 38 дітей потрапили в складні життєві обставини, 44 дитини повернулись в біологічні сім’ї з державних закладів різного типу у зв’язку з карантином.

Такий стан справ зумовив особливо контролювати вказані родини та визначати, в яких з них існує найбільший ймовірний ризик неналежного забезпечення потреб дітей та порушення їхніх прав.

За дорученням голови Смілянської райдержадміністрації Валерії Бандурко служба у справах дітей райдержадміністрації провела виїзд в сім’ї опікунів, піклувальників, а також в сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, та проживають селах Шевченкове, Плоске, Будки та Костянтинівка.

Діти та їх батьки отримали засоби індивідуального захисту. Робота із забезпечення базових потреб дітей зазначеної категорії, продовжується, інформують у службі у справах дітей Смілянської райдержадміністрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *