На обласній конференції відзначили смілянських освітян

b2ap3_large_DSC_7066Напередодні нового навчального року для педагогічної спільноти Черкащини проведено обласну серпневу конференцію.Цьогоріч у зв’язку з протиепідемічними заходами освітній форум провели в селекторному режимі.

Участь в онлайн-конференції працівників освіти взяли керівники органів управління освітою, завідувачі методичних служб, голови районних, міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України, педагогічні працівники, представники громадськості, інформують в обласному Управлінні освіти й науки.

У рамках онлайн-конференції за сумлінну й бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, впровадження інноваційних методів навчання було відзначено кращих педагогічних працівників області. У їх числі – сміляни. 

Подякою Міністерства освіти і науки України відзначили Ларису Очеретяну, вихователя-методиста Авторського дошкільного навчального закладу № 19 «Світлячок».

Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації за сумліну й плідну працю, значні досягненняу справі навчання і виховання учнівської молоді та підготовку випускників області до складання ЗНО на 200 балів отримала Наталія Крикун, вчитель математики смілянської школи №7.

Почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджено Інну Минько, вчителя початкових класів Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату.

b2ap3_large_DSC_4954 b2ap3_large_DSC_7066

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *