На нараді обговорили питання щодо порядку розміщення тимчасових споруд

img_07677 лютого секретар міської ради Костянтин Синьогуб провів нараду з питання розгляду на черговій сесії міської ради (запланована на 22.02.2018) проекту рішення міської ради щодо затвердження порядку розміщення тимчасових споруд (ТС) для проведення підприємницької діяльності на території міста.

Даний проект рішення міської ради, як проект регуляторного акту, був опублікований на офіційному сайті міської ради 10.01.2018, надрукований у додатку до газети «Сміла» – «Віснику виконкому» (від 18.01.2018 № 2) для ознайомлення та обговорення громадськістю. У проекті скоординовано дії управлінь: архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста; житлово-комунального господарства; інспекції з благоустрою, екології та забудови міста у питанні надання дозволів на  розміщення, облаштування та утримання, подання заяв для оформлення паспорту прив’язки ТС, порядку демонтажу незаконно встановлених ТС. Питання щодо розміщення самих тимчасових споруд неоднозначно сприймалося депутатами міської ради, неодноразово при підготовці до сесії міської ради деякі проекти рішення знімалися з порядку денного, деякі не набирали необхідної кількості голосів при голосуванні.

Чи буде прийнято дане рішення і в якому варіанті, сміляни про це дізнаються за результатами проведення сесії. За прикладами багатьох міст України – зрозуміло: прийняття рішення з даного питання місту потрібне.

Джерело: сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *