На комісіях розглянули земельні питання та питання житлово-комунального господарства

20220418_140641За участю міського голови Сергія Ананка, його заступників відбулися постійні комісії міської ради. Комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування відбулася під керівництвом депутата міської ради Людмили Бандурко. Члени комісії розглянули питання: внесення змін до договорів оренди землі; надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок; внесення змін до рішення міської ради; про інвентаризацію земель м. Сміла; поновлення договорів оренди землі; надання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та інші питання, які віднесені до компетенції комісії.

Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства відбулося під головуванням голови комісії Максима Глущенка. Депутати ради розглянути чотири питання порядку денного, які стосувались затвердження статутів комунальним підприємствам міста.

З детальними порядками денними постійних комісій та проектами рішень сесії можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *