На комісіях розглянули питання щодо землі, дитсадка №12 та виділення коштів смілянам

img_7376У Будинку рад відбулася комісія з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації. Її провела голова комісії Мар’яна Криворучко, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Депутати розглянули 31 питання, які стосувалися затвердження Статуту Смілянського закладу дошкільної освіти №12 «Ромашка», внесення змін до раніше прийнятих програм та рішень ради та виділення коштів смілянам.

Комісія міської ради з питань земельних відносин та містобудування, екології та раціонального природокористування, яка відбулася під головуванням депутата ради Людмили Бандурко, розглянула питання:
про розроблення детальних планів територій в місті;
затвердження Тимчасового порядку надання об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків земельних ділянок для їх обслуговування безоплатно у власність або у постійне користування у м. Сміла;
внесення змін до програм міської ради;
надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд;
поновлення підприємствам договорів оренди землі та інші питання.

З усіх питань були ухвалені відповідні рішення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *