На комісії розглянули програми щодо медзакладів міста та пільгових перевезень

dsc_0165_021 грудня під головуванням Мар’яни Криворучко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації.

У роботі комісії взяла участь заступник міського голови Тетяна Карло.

Депутати розглянули програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2021-2023 роки, соціальної політики та розвитку соціального захисту на 2021 рік, компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення, лікування стоматологічних захворювань окремих пільгових категорій населення на 2021-2022 роки.

Члени комісії обговорили створення Центру професійного розвитку педагогічних працівників Смілянської міської ради.

Присутні рекомендували на розгляд чергової сесії програми щодо розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міської поліклініки, стоматологічної поліклініки, Центру первинної медико-санітарної допомоги та міської лікарні на 2021 рік.

На засіданні також розглянули проекти рішень щодо виділення коштів трьом смілянам на лікування, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *