На комісії обговорили питання підвезення медпрацівників на роботу і щодо опалювального сезону

19 березня під головуванням міського голови Олексія Цибка продовжила роботу комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Питання, які розглянули на засіданні: додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території м. Сміла гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Міський голова Олексій Цибко зазначив, що на території області вживаються додаткові заходи щодо запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України та з метою недопущення поширення на території міста захворювань на коронавірус COVID-19, комісія рекомендувала виконавчому комітету ухвалили рішення про обмеження на період проведення карантинних заходів руху громадського транспорту на території міста Сміла з 21 березня, 00:30 год.

А також закінчити опалювальний сезон в закладах освіти усіх типів, крім закладів догляду та виховання дітей, з метою акумулювання коштів місцевого бюджету.

Відділу охорони здоров’я рекомендували невідкладно забезпечити підвезення медпрацівників до місць роботи та у зворотньому напрямку.

Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано обмежити кількість проведення засідань робочих груп, планувати їх участь у таких заходах у режимі віддаленого доступу, відеоконференцій, без відвідування адміністративних приміщень, організувати роботу на віддалених робочих місцях.

Службові відрядження працівників рекомендовано також обмежити, а також провести заходи щодо підпорядкованих підприємств, установ та організацій в частині забезпечення їх безперебійного фінансування через віддалені робочі місця та надання відпусток працівникам на період карантину на період ускладнення санепідситуації.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *