На колегії лісівників України говорили про Смілянський лісгосп та його роботу

242666636_2379892688813373_9171101002348698620_nУ Черкасах відбулася розширена колегія Державного агентства лісових ресурсів України. Головне питання – вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою та створення лісових культурна базі держпідприємств Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, інформує Facebook-сторінка ДАЛРУ.

Як зазначив начальник облуправління Олександр Дзюбенко, лісгоспами області з метою створення високопродуктивних лісових насаджень, активно проводиться робота по створенню лісових культур сіянцями із закритою кореневою системою.

Починаючи з 2008 року в Смілянському лісгоспі практикується створення лісових культур з головною породою дуб звичайний з використанням таких сіянців. За період з 2008 року по 2021 рік у Смілянському лісгоспі створено 686,9 га лісових культур дуба звичайного із закритою кореневою системою, що становить 46% від загальної кількості лісових культур дуба звичайного вирощеного за цей період.

Крім цього, на колегії презентували майбутню цифрову екосистему галузі «Лісовий портал» та обговорили питання проведення громадської акції «Створимо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна».

Начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів Ігор Будзінський доповів про стан виконання Указу Президента України про заходи щодо збереження та відтворення лісів та про прискорення робіт з відведення і таксації лісосік в насадженнях державних підприємств, які координуються Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, пошкоджених пожежами 2020 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *