На інтерактивній мапі об’єктів альтернативної енергетики з’явилися нові сонячні електростанції Черкащини

електростанцыяЗа результатами  кварталу 2021 року на Інтерактивну мапу розташування об’єктів альтернативної та відновлювальної енергетики додали дві нові сонячні електростанції. Їхня загальна потужність 56,25 МВт. Вони збудовані в селах Вітове та Кедина Гора, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Наразі на мапі відмічено розташування в регіоні вже 33 сонячних електростанцій загальною потужністю 125,51 МВт, 13 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 7,76 МВт та 3 когенераційних установки на біопаливі та біогазі – 16,6 МВт.

У Черкаській області продовжується активно розвиватись сфера альтернативної та відновлювальної енергетики. Загалом, у 2021 році введено в дію 6 сонячних електростанцій загальною потужністю 59,15 МВт (47 відсотків загальної потужності станцій у області введено в дію у 2021 році), одну міні гідроелектростанцію потужністю 0,075 МВт та 179 сонячних електростанцій на дахах приватних домогосподарств. Загальна кількість приватних сонячних електростанцій збільшилась на більше ніж 20 відсотків і становить 884 установки.

Ознайомитись з інтерактивною мапою можна за цим посиланням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *