На гостини до смілянських колегіантів приїхала поет та композитор Світлана Бояркевич

IMG_20171214_132923 (2)Школа №3-колегіум завжди рада вітати у своїх стінах креативних, творчих, талановитих особистостей як з України, так із-за кордону. Напередодні новорічних свят у школу завітала поет, композитор, автор та виконавець власних пісень та пісень на вірші відомих творчих особистостей, лауреат фестивалю української народної естрадної пісні «На хвилях Світязя» Світлана Бояркевич.

IMG_20171214_125801 (2)Світлана родом з України, але вже 16 років проживає в Іспанії, та, за її словами, завжди сумує за батьківщиною, за своїм рідним містом – Луцьк. От і в цьому році вона приїхала в Україну, відвідала Луцьк, виступила там на  благодійному творчому вечорі «Молюсь на чужині за Україну». А потім завітала і в наш заклад, де зустрілася з учнями-авторами малюнків до її книжки «Казкова абетка», послухала пісні у виконанні юних талантів школи №3-колегіуму, відповіла на запитання дітей. В захопленні залишилися діти від подарунків пані Світлани, адже почули пісню у її виконанні та отримали солодощі напередодні Дня Святого Миколая.

Пані Світлана повезла тепле привітання з зимової України до Іспанії, а ми сподіваємось на подальші зустрічі та на те, що в нашому місті теж відбудеться концерт Світлани Бояркевич.

Олена Золотоверха,

заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *