На форумі презентували ТОП-3 слогани Черкаської області

DSC0446_новый размерБренд та його складові, вплив на розвиток й упізнаваність регіону обговорювали на четвертому туристичному форумі Черкащини. Тут презентували топ-3 слогани області, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Кращий з них пропонують обрати громаді. Досвідом з брендингу ділилися гості з Дрогобича, Києва та Тернополя.

Традиційно організовують захід Департамент регіонального розвитку за підтримки громадської спілки «Асоціація гостинності Черкащини» та Агенції туристичних ініціатив Дрогобича.

– Наша мета – зробити яскравий, ефективний та якісний бренд регіону, який би був упізнаваним, – зазначає начальник управління Департаменту регіонального розвитку  Дмитро Пивак. – Вплив брендингу складно недооцінити. До прикладу, у Закарпаття салоган регіону «Земля, наближена до неба». Всю свою продукцію – вино, сир, пряники, – вони брендують, завдяки чому продукція асоціюється саме із Закарпатщиною. Ми ж хочемо так само зробити для Черкащини.

Одним з ключових елементів бреду є слоган. Обирали його через конкурс з понад 230 пропозицій, які надійшли від жителів області. Нині ж пропонують визначити кращий з відібраних комісією Топ-3. Зокрема: «Черкащина – місце сили», «Черкащина – земля переможців» та «Черкащина – тут починається Україна».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *