На державних автодорогах Черкащини введено обмеження на рух вантажівок

На восьми мостах та шляхопроводах на державних автодорогах Черкащини введено обмеження на рух вантажівок. Про це інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що у зв’язку з обмеженою вантажопропускною здатністю деяких штучних споруд на автодорогах загального користування державного значення введено обмеження руху транспортних засобів по вазі. Обмеження встановлено після проведення обстежень мостів і шляхопроводів спеціалізованими підприємствами.

Зокрема, введено обмеження на автодорозі Т-24-14 Сміла-Ташлик-Капітанівка-Новомиргород, км 4+136, введено обмеження на мосту через р. Гнилий Ташлик в с. Попівка Смілянського району для транспортних засобів, вага яких перевищує 10 т (для окремих т/з – 30 т). 

Також, на автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, км 520+101, у селі Сичівка, для транспортних засобів, вага яких перевищує 15 т. 

Також обмежено рух на мосту через р. Рось в м. Корсунь-Шевченківський на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка, км 144+558, для транспортних засобів, вага яких перевищує 25 т (для окремих т/з – 60 т по осі моста).

На автодорозі Н-01 на шляхопроводі у місті Городище, км 164+068, також введено обмеження для транспортних засобів, вага яких перевищує 15 т (для окремих т/з – 30 т). 

На мосту поблизу міста Чигирин на автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук (під’їзд до с. Суботів міст через р. Тясмин в м. Чигирин), км 4+663, введено обмеження для транспортних засобів, вага яких перевищує 30 т (для окремих т/з – 40 т). 

Введено обмеження на мосту через р. Росава в с. Гамарня Канівського району, км 19+974, для транспортних засобів, вага яких перевищує 25 т.

У зв’язку з незадовільним технічним станом Тясминської захисної дамби Черкаським регіональним управлінням водних ресурсів обмежено рух автотранспорту, яка проходить по вищевказаній гідротехнічній споруді на ділянці автодороги км 163+312 – км 164+612. Об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюється а/д М-22, М-04 та Н-01, іншого транспорту через місто Чигирин автомобільними дорогами Р-10 Під’їзд до с. Суботів та О 241802 Чигирин – Стецівка – /Р-10/.

На автодорозі Т-24-16 /М-12/-Сушківка-Вільшан-Слобідка-Рогова-Перегонівка, км 5+560, обмежено рух на мосту через струмок в у селі Сушківка Уманського району, для транспортних засобів, навантаження на вісь яких перевищує 12 т.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *