На Черкащині виявили майже 4 тисячі нелегальних працівників

20150407111425З початку року, завдяки проведеним перевіркам, встановлено 3 983 випадки використання незареєстрованих найманих працівників, легалізовано 8 млн 418,8 тис. грн. доходів та донараховано 1млн 262,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Про це інформують в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області.

Крім того, 114 черкащанин, що провадили діяльність без реєстрації, залучено до державної реєстрації із сплатою 30 тис. грн податків.

Також за п’ять місяців цього року проведено 40 перевірок з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 3 млн 860,6 тис грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 722,6 тис. грн. ПДФО.

Відзначимо, у результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади, керівники 344 підприємств та 309 підприємців – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 703,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Додамо. звітного періоду за участі фіскальної служби області робітники отримали 6 млн 473,7 тис. грн заборгованої зарплати. За рахунок цього, місцеві бюджети одержали додаткових 1 млн 355 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Джерело: сайт Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *