На Черкащину завітала перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко

Програми підтримки підприємництва, доступне кредитування житла, активізація будівництва та суміжних галузей економіки. Ці теми сьогодні пропрацьовували очільник області Ігор Табурець разом із першим віцепрем’єр-міністром України – міністром економіки України Юлією Свириденко та її командою.

Зустріч із банкірами, забудовниками, підприємцями-виробниками. Ефективна комунікація, діалог. Для конкретних рішень та ініціатив.

На сьогодні в економіці області такі показники:
■ Обсяги промислового виробництва зросли на 20,9%.
■ Індекс сільськогосподарського виробництва становить 122%. Наразі зібрано 4,5 млн тонн зернових і зернобобових. Більше, ніж навіть очікували.
■ Обсяги експорту товарів у нас зросли на 6,5%.
■ Обсяг прийнятого в експлуатацію житла зріс у 2,9 разу і становить 144 тис. кв. м.

Поступове відновлення економічних процесів значною мірою відбувається завдяки державним програмам підтримки бізнесу: «Доступні кредити 5-7-9», «єРобота», «єОселя».

Щодо державної програми «Доступні кредити 5-7-9», то підприємства області з початку повномасштабної війни отримали 7,3 млрд грн кредитів. У межах грантових програм «єРобота» бізнес регіону залучив державного фінансування на понад 163 млн грн. 122 родини отримали кредити на житло на Черкащині сумарно на 139 млн грн.

На регіональному рівні працюють над прямою допомогою підприємництва. Зокрема, готуємо зміни до обласної Програми підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва щодо запровадження ваучерної підтримки бізнесу. Черкащани постійно комунікують з Фондом розвитку підприємництва та розглядаємо можливість долучитися до компенсації з місцевого бюджету відсоткової ставки за кредитами «5-7-9». Це ж стосується і компенсації частини відсоткової ставки за іпотечними кредитами «єОселі» .

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.