На Черкащину доставили майже півтори тисячі ноутбуків для вчителів

1442 ноутбуки Chromebook отримали освітяни області. Таке технічне підсилення стало можливим завдяки продовженню ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», реалізація якого стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури UNESCO.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Комп’ютерне обладнання передається для задоволення першочергових потреб:

педагогічних працівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, чиї заклади освіти було пошкоджено, зруйновано або пограбовано та які забезпечують освітній процес у дистанційному форматі;

педагогічних працівників шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) освіти у відносно безпечних регіонах, які навчають здобувачів освіти з числа внутрішньо переміщених осіб.

Ноутбуки оснащені спеціалізованою операційною системою від Google – Chrome OS, яка відрізняється від звичних освітянам операційних систем. Тому партнерами розроблено чіткі інструкції для педпрацівників із підключення та налаштування ноутбуків.

Педпрацівники, які отримають у користування ноутбуки, мають також пройти спеціальне безоплатне навчання у межах програми «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти», яке здійснюється протягом 2022/2023 навчального року.

У подальшому користувачам пристроїв буде надаватися доступ до освітніх ліцензій Teaching & Learning Account для роботи в спільній екосистемі Google Workspace.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.