На Черкащині затримано понад 40 членів злочинної організації за збут наркотиків

За результатами заходів, до яких були залучені майже 700 правоохоронців, знешкоджена діяльність злочинної організації.

Її учасники налагодили функціонування кількох лабораторій з виробництва амфетаміну. Також, займалися вирощуванням конопель в промислових масштабах. На збуті наркотиків заробляли до 5 мільйонів гривень на місяць.

У ході багатоетапної поліцейської спецоперації для ліквідації потужної злочинної організації співробітники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції спільно з Офісом Генерального прокурора встановили всіх її учасників, канали збуту психотропів, а також місця розташування так званих виробничих цехів.

Угруповання налічувало понад 40 учасників, а організували його діяльність двоє мешканців Черкас. В злочинній організації були три відокремлені гілки: виробництво амфетаміну, вирощування конопель та збут наркотиків в регіоні. Своєю чергою, реалізацією займалися три окремі групи зі своїми лідерами, які були підзвітні керівникам злочинної організації.

Так званий виробничий амфетамінний цех знаходився у Черкасах. Його потужності дозволяли виготовляти до 10 кг «фену» щомісяця. Коноплі вирощували на декількох ділянках в Канівському районі, а також у квартирах декількох фігурантів. Поля з коноплями знаходилися на відстані 50-100 км один від одного.

На кожному виробництві була своя охорона, технологи, а також «виконроби», які слідкували за діями всіх «працівників». Виготовлену продукцію доставляли до місць фасування, де вже окрема група готувала товар для подальшого збуту і передачі його наркокур’єрам.

Збували амфетамін та канабіс методом закладок та «з рук у руки» мешканцям Черкас та регіону. Наркобізнес приносив його організаторам до 5 мільйонів гривень на місяць.

З метою знешкодження діяльності злочинної організації правоохоронці провели поліцейську спецоперацію. У ній були залучені майже 700 осіб.

За результатами заходів затримано 39 осіб – організаторів та учасників. Раніше затримали ще чотирьох фігурантів, вони знаходяться в СІЗО.

Крім того, провели понад 120 одночасних обшуків за місцями мешкання ділків, виробництва амфетаміну та вирощування конопель. Вилучили наркотики, гроші, зброю, спецобладнання, автомобілі, чорнові записи та блокноти з «рецептами». За попередніми підрахунками вартість вилученого сягає 20 мільйонів гривень.

Влітку цього року, під час одного з етапів поліцейської спецоперації, правоохоронці виявили в Каневі плантації з коноплями та вилучили понад три тисячі кущів нарковмісних рослин.

40 учасникам злочинної організації повідомлено підозри та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Учасникам злочинної організації загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.