На Черкащині зафіксували нові випадки отруєння грибами: серед потерпілих – діти

У Черкаській області продовжуються отруєння дикорослими грибами. Нині в області зареєстровано 6 випадків отруєнь дикорослими грибами з 10 потерпілими, серед них 4 дітей.

Про це інформує Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Випадки отруєнь грибами зареєстровано у місті Черкаси та у селі Руська Поляна Черкаського району.

На лікарняне ліжко потрапила 9-річна дівчинка з Черкас, яка 5 листопада під час прогулянки лісом з батьками взяла до рук бліду поганку, потім вживала їжу, не помивши руки.

Перші симптоми отруєння – нудота, блювота, біль у животі з’явилися за 3 години потому. Батьки дівчинки самостійно доправили дитину докомунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна дитяча лікарня» у стані середньої важкості, де наразі вона перебуває на лікуванні.

У селі Руська Поляна Черкаського району 16-річна дівчина, ввечері 6 листопада вживала смажені опеньки, які назбирав брат у лісі біля села. Натупного дня їй стало зле: з’явилися багаторазова блювота, озноб, головний біль. Швидкою допомогою дитину шпиталізували до КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня».

За наявності симптомів отруєння: нудота, блювота, різкий біль у животі, діарея, запаморочення, відтік крові від кінцівок (холодні руки та ноги), судоми, марення, поява галюцинацій, негайно звертайтесь до свого сімейного лікаря або до служб екстреної медичної допомоги.

Не займайтеся самолікуванням — це небезпечно для життя,адже за згаяний час ви можете заплатити власним життям!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.