На Черкащині виявили азербайджанця, який три роки переховувався від міграційної служби

Працівники Уманського відділу Управління ДМС у Черкаській області помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) 38-річного громадянина Республіки Азербайджан.

Іноземця, який понад 3 роки перебуває у статусі нелегального мігранта, виявили на Черкащині.

За час відвідин України він не тільки протермінував дозволений строк перебування, але й термін дії свого закордонного паспорта.

Всіляко переховувався від працівників ДМС та ухилявся від добровільного виїзду з країни. За порушення міграційного законодавства громадянина Республіки Азербайджан притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, стягнуто штраф 4760 грн та ухвалено рішення про його примусове видворення з України.

Оскільки в іноземця недійсний паспорт та відсутнє бажання самостійно залишати Україну, суд задовольнив позов міграційників про затримання та поміщення до ПТПІ неврегульованого мігранта строком до 6 місяців.

Після ідентифікації та оформлення документів на повернення до країни громадянської належності іноземця очікує видворення та заборона в’їзду в Україну щонайменше на 5 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.