На Черкащині врятовано ще понад 130 га самосійних лісів

Філії Центрального лісового офісу активно працюють над збереженням і порятунком самозаліснених земельних ділянок. Самосійні ліси – це такі, що виникли природним шляхом на закинутих полях чи сільськогосподарських угіддях.

Ці ліси не мають юридичного статусу “лісу” і як наслідок їх знищують, коли така ділянка потрапляє в руки власника чи орендаря.

Філіями проводиться постійна робота з ідентифікації самозаліснених ділянок, за результатами яких направляються відповідні запити до органів місцевого самоврядування.

За запитом філії “Корсунь-Шевченківське лісове господарство” Стеблівська обʼєднана територіальна громада надала дозвіл філії на розробку технічної документації з землеустрою зі зміною цільового призначення і передачі у постійне користування філії 11-ти земельних ділянок із самосійними хвойними лісами загальною площею 130,0585 га.

Процес розроблення технічної документації – довготривалий та головне, що він рухається. Всі етапи контролюються на центральному рівні ДП “Ліси України”, що дозволяє проводити системну безперервну роботу в цьому напрямку.

З початку року у Черкаській області прийнято 26 позитивних рішень на дозвіл розроблення технічної документації на самозаліснені ділянки. Загальна площа цих ділянок складає 229,01 га.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.