На Черкащині в релігійних установах виявлено пропагандистську літературу та прапор «новоросії»

Служба безпеки України завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) Черкащини.

Під час проведених одночасних оглядів 10 культових споруд Черкаської та Уманської єпархій, спецпризначенці виявили бібліотеки з прокремлівською літературою, символіку терористичного об’єднання «новоросії», пропагандистські брошури та газети.

Було знайдено листування з московським патріархом кирилом, молитви за нього та російська молитва-гімн «боже, царя храни», пропагандистська література, де заперечувалося існування УПЦ (КП) та стверджувалося, що її створила «атеїстична влада та СБУ».

На території Красногірського Свято-Покровського жіночого монастиря було виявлено прапор так званої «новоросії», фото єпископів московського патріархату та значну кількість пропагандистської літератури.

Правоохоронці виявили на території єпархій служителів церкви, які постійно підтримують зв’язок з громадянами рф. Наразі всі контакти перевіряються співробітниками СБУ.

Крім цього, виявлено значну кількість карток, походження яких представники духовенства не пояснили. Тривають перевірки та встановлення власників банківських рахунків.

За результатом безпекових заходів вилучені матеріали направлені на експертизи, повідомили в обласному управлінні СБУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.