На Черкащині учасники організованої групи розтратили понад 550 тис грн бюджетних коштів

Повідомлено про 4 особам у розтраті чужого майна службовими особами шляхом зловживання службовим становищем, а також підробка офіційних документів.

За даними слідства учасники організованої групи, один з яких службова особа департаменту Черкаської обласної державної адміністрації, а інші – керівник і засновник суб’єкта господарювання, які мали досвід в організації проведення будівельних та ремонтних робіт, завищили в актах виконаних робіт види, обсяг та вартість фактично виконаних робіт під час ремонту двох об’єктів соціальної сфери державної форми власності за рахунок коштів місцевого бюджету на території двох громад Черкаської області.

Залучений організаторами пособник злочинів за їхніми вказівками виготовляв акти виконаних робіт, до яких вносив завідомо неправдиву інформацію про виконані види робіт і використані будівельні матеріали, умисно завищуючи їхню вартість.

Внаслідок протиправних дій учасників організованої групи з державного бюджету на користь підприємства, яке виконувало ремонтні роботи, розтрачено понад 550 тис. грн.

Досудове розслідування за вказаним фактом триває, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.