На Черкащині тимчасово заборонено вилов окунів, линів та іншої риби

Із 30 листопада 2022 року на Кременчуцькому водосховищі призупинено промисловий вилов дрібного частика, до якого відноситься риба: окунь, лин, краснопірка, клепець, ребець звичайний, йорж звичайний та сонячний окунь.

Відповідно до Порядку спецвикористання водних біоресурсів у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах, внутрішніх водах, територіальному морі, виключній (морській) економічній зоні та на континентальному шельфі України, у разі досягнення 100% допустимого прогнозу вилову певного виду водних біоресурсів їх промисел забороняється.

На основі зібраної та узагальненої інформації від рибалок-промисловиків підраховано, що станом на 30 листопада вилов дрібного частика склав 158 тонни, що становить 100% від встановленої норми на 2022 рік.

Таким чином, їх лов призупинено з метою недопущення перевищення прогнозу допустимого вилову. Наказ Черкаського рибоохоронного патруля від 30.11.2022 № НОД-225/3.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає рибалок-промисловиків бути відповідальними та дотримуватися встановлених обмежень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.