На Черкащині триває набір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють»

Під час робочої зустрічі з головами територіальних громад області поліцейські розповіли про набір до штурмової бригади Нацполіції “Лють”.

“Лють” — те, що зараз відчувають українці. Це символізує нашу нескорену волю та бажання захищати свою Батьківщину. І для цього мусимо ставати сильнішими, підсилюючи боєздатність об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”. Головна наша мета – перемога, зауважила начальник сектору кадрового забезпечення Черкаського районного управління ГУНП в Черкаській області Оксана Сенченкова.

“Бригада Національної поліції “Лють” — це воєнізований підрозділ нового зразка. Кістяк бригади складається з діючих поліцейських та найдосвідченіших бійців, які найкращим чином проявили себе на різних ділянках фронту. Ми чекаємо на гідних та вмотивованих добровольців, які прагнуть наблизити нашу перемогу та вибити ворога”, — зазначила Оксана Сенченкова.

Приєднатися до бригади «Лють» можна, подавши анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, або ж звернутися особисто до кадрових підрозділів територіальних відділів та відділень поліції області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.