На Черкащині судитимуть бухгалтерку комунального підприємства та членів її родини

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 4 жашківчан за фактами привласнення та розтрати чужого майна з використанням службового становища, службового підроблення та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

За версією слідства бухгалтер одного із комунальних підприємств з метою заволодіти бюджетними коштами в особливо великих розмірах створила та очолила організовану злочинну групу, до складу якої залучила членів родини як пособників.

Посадовиця, маючи повноваження щодо нарахування заробітної плати працівникам підприємства, використовуючи банківські рахунки свої та інших членів групи, систематично вносила недостовірні відомості до офіційних документів про кошти, які підлягали виплаті як заробітна плата працівникам підприємства.

Після цього шахрайка перераховувала частину коштів на власні банківські рахунки та рахунки членів своєї родини.

Частину привласнених коштів зарахувала на рахунок фінансової установи з метою придбання рухомого майна. У такий спосіб вказані особи незаконно привласнили 3 207 309 грн.

Також, бухгалтер комунального підприємства, за попередньою змовою з головним бухгалтером підприємства, завищуючи належний до виплати розмір заробітної плати, вчинила розтрату на її користь майже 200 тис. грн.

Під час досудового слідства одна із підсудних частково відшкодувала збитки – 15 тис. грн, з метою стягнення решти суми прокурором пред’явлено позови в інтересах держави. На виявлене майно за клопотанням прокурора судом накладено арешт, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.