На Черкащині створили 7 класів безпеки

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту населення на 2022 рік, у закладах освіти України заплановано створення класів безпеки.

Клас безпеки – це навчальна аудиторія, яка може вмістити до 30 учнів разом з педагогами. Насамперед, це інтерактивні класи, адже навчання відбуватиметься за умов постійної активної взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

Для оснащення таких класів планується використання різноманітного методичного, агітаційного, демонстраційного матеріалу та обладнання з питань вивчення правил безпеки життєдіяльності, у тому числі для інклюзивного навчання.

Заняття з дітьми мають проводитися у доступній для них формі з застосуванням відео- та аудіоматеріалів. Класи безпеки рекомендується облаштовувати за зональним принципом, із врахуванням вікових особливостей учнів: зона пожежної безпеки, зона мінної безпеки, зона безпеки життєдіяльності, зона домедичної допомоги, зона психологічного розвантаження та ігрова зона.

Спільними зусиллями освітян, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції на Черкащині вже створено 7 таких класів, які функціонують на базі закладів освіти міст Сміла, Канів, Умань, сіл Бобриця, Ліпляве, Мліїв.

Робота щодо створення класів безпеки триває. У 2023 році планується додатково відкрити ще понад 50 таких класів.

Пресслужба Черкаської ОВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.