На Черкащині стало маже у півтора рази більше підприємців, які реєстрували РРО/ПРРО

У межах роз’яснювальної компанії щодо необхідності застосування РРО/ПРРО фахівці відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту обласного управління ДПС постійно проводять інформаційну роботу серед підприємців.

Так, результатом проведення інформаційної кампанії працівниками із 1 серпня до 30 листопада стала реєстрація суб’єктами господарювання Черкащини 6272 РРО/ПРРО. Приріст – 47,6%.

Також, протягом листопада нинішнього року управлінням податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області проведено 66 фактичних перевірок, виявлено порушень податкового та іншого законодавства на загальну суму 1 млн 180 тис. грн. Складено 33 протоколи про адміністративне правопорушення.

Зокрема, проведено 2 фактичні перевірки АЗС та виявлено порушень податкового та іншого законодавства на загальну суму 70 тисяч гривень.

Також, під час фактичних перевірок встановлено 1 неоформленого найманого працівника.

Податківці нагадують пдіприємцям – незадекларована праця – це ризик для вас і вашого бізнесу. Ви погіршуєте економічну ситуацію в країні, особливо під час війни, зменшуючи надходження до бюджету і соціальних фондів. Платіть своїм працівникам білу зарплату і оформлюйте їх за трудовим договором. Задекларована праця – це ваша репутація і успіх.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.