На Черкащині шахраї розсилають підприємцям листи ніби-то від імені керівництва району

Начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко повідомила, що 11 січня 2023 року Черкаській районній військовій адміністрації стало відомо про те, що шахраї від імені очільниці району надіслали електронний лист на бланку Черкаської районної військової адміністрації на ім’я директора ПП “АДЕНН” Вердієва Е.Н.

У листі підприємцю пропонували взяти участь у програмі надання благодійної грошової допомоги Збройним Силам України на відкритий розрахунковий рахунок громадянки Олійник Ганни Євгенівни.

Листом пропонувалося сплатити певну суму благодійної допомоги для підтримки захисників, патріотів та героїв, а натомість ніби-то отримати якісь привілеї.

Як наголосили у Черкаській РВА, такий лист районною військовою адміністрацією НЕ ВИДАВАВСЯ, НЕ ПІДПИСУВАВСЯ, НЕ РЕЄСТРУВАВСЯ та НЕ НАПРАВЛЯВСЯ вказаному адресату.

– Цей лист є підробленим документом та створений невідомими особами, – написала у дописі начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

На підставі цього, надіслано лист до правоохоронних органів з метою отримання правової оцінки діям відповідних осіб, які можуть мати склад злочину та вжиття заходів щодо запобігання та недопущення (вчинення) можливих правопорушень подібного характеру.

Додамо, що це вже не перший випадок, коли від імені Черкаської РВА підприємцям надсилають такі листи. Тож, підприємцям варто бути уважними та обережними.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.