На Черкащині розводять диких кабанів

Для того, щоб підтримувати стабільну кількість тварин у лісових та мисливських угіддях, лісівники застосовують дієву практику – розведення звірів у вольєрних господарствах.

Про це інформують у Центральному лісовому офісі.

Уже більше 6 років у Пехівському лісництві філії “Звенигородське лісове господарство” функціонує вольєр для напіввільного утримання кабана дикого. Його площа – 3,5 га, на яких зараз живуть 53 вепри.

Для кабанів створені всі умови для комфортного життя і розмноження. Двічі на день єгері наповнюють годівниці кормами – гіллячковими віниками, зернофуражем (суміш ячменю, пшениці та кукурудзи), гарбузами.

Зовсім скоро у вольєрі очікують поповнення, адже період опоросу у самок припадає на весну й осінь. До речі, в середньому, одна самка може привести за 1 раз до 4-5 поросят.

Щороку єгері випускають з вольєру щонайменше по десять голів кабанів (8 самок та 2 самців). Завдяки цьому у лісах Черкащини зберігається стабільне поголів’я диких звірів.

Навіть у дикій природі для тварин нема складнощів добути їжу, адже протягом зими і холодів лісівники постійно підгодовують їх на спеціальних підгодівельних майданчиках, яких у філії 70.

Цього року для тварин працівники філії заготовили 17,5 тонн сіна, 43 тонни зерна, 11,5 тонн коренеплодів, 1500 віників гіллячкового корму, закупили 275 кг солі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.