На Черкащині проживає 9 320 іноземців

На Черкащині постійно проживає 9 320 іноземців, ще 1 912 тимчасово перебувають на території області.

Саме про документування та перебування іноземців в Україні під час війни йшлося на робочій зустрічі працівників Уманського відділу УДМС у Черкаській області та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У разі виникнення необхідності продовження строку перебування в Україні та наявних для цього підстав, іноземці звертаються із заявою до підрозділу Міграційної служби за місцем проживання.

Протягом січня-лютого 2023 року продовжено строк перебування на території України 21 іноземцю та особам без громадянства.

Протягом 2 місяців 2023 року на Черкащині оформлено іноземцям 89 посвідок: 45 − на постійне місце проживання та 44 − на тимчасове проживання.

Варто зазначити, що іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються правами й свободами та мають обов’язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України. За порушення строку перебування в Україні іноземці несуть адміністративну відповідальність.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.