На Черкащині правоохоронці провели змагання зі стрільби

Турнір проходив на одному із полігонів Черкащини. Участь у змаганнях взяли 18 поліцейських. Переможці та призери змагань визначались за найбільшою кількістю вибитих очок в найкоротший час.

Чемпіонат відбувся за сприяння громадської організації «Черкаський спортивний клуб поліції».

За перемогу боролися 6 команд. На полігоні організатори змагань змоделювали для учасників різні ситуації застосування вогнепальної зброї, в яких поліцейські продемонстрували свою майстерність.

Усі стрільці на максимум виконали заявлені обов’язкові вправи, які відрізнялися рівнями складності, кількістю мішеней і числом мінімальних пострілів.

Учасники впоралися з усіма випробуваннями, продемонструвавши високі результати в стрільбі й вміння орієнтуватися в складних обставинах. Вправи виконувалися максимально швидко, точно і на одному диханні.

За результатом проведення змагань переможцем турніру стала команда спецпідрозділу КОРД, друге місце посіла команда батальйону поліції особливого призначення та третє місце отримала команда Черкаського районного управління поліції.

«Подібні заходи не лише покращують якість вогневої підготовки поліцейських, а й виробляють важливі вміння працювати в команді, прагнути до високого результату спільними зусиллями, що необхідно для якісного виконання службових завдань», — зазначив заступник начальника кадрового забезпечення Василь Яхненко.

Переможцям вручили грамоти, медалі та кубки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.