На Черкащині попрощалися із полеглими захисниками

У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Віталієм Варченком та Володимиром Самойленком.

Віталій Варченко – старший сержант проходив військову службу на посаді інспектора прикордонної служби. Воїн загинув на Донецькому напрямку фронту внаслідок підриву ворогом БМП. Воїн до останнього був вірним військовій присязі та українському народу. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 39 років.

Володимир Самойленко – молодший сержант став до лав Збройних Сил України коли почалося повномасштабне вторгнення росіян. Проходив військову службу на посаді бойового медика у механізованому батальйоні. Відважний воїн загинув на Донеччині під час бойового зіткнення. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 46 років.

У Чигиринській громаді назавжди попрощалися з воїном – Володимиром Шандрою. Після початку повномасштабного вторгнення повернувся із-за кордону до рідної країни задля оборони та захисту українського суверенітету, кордонів країни та вступив до лав 118-ї окремої бригади територіальної оборони. Воїн героїчно загинув 29 квітня 2022 року, тримаючи позиції в Луганській області. Нині ж його вдалося повернути на щиті додому, щоб провести останнім шляхом. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 42 роки.

У Канівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Максимом Поляковим.
🇺🇦Максим Поляков – з початку повномасштабного вторгнення служив на посаді старшого стрільця-оператора стрілецького батальйону однієї з військових частин. Герой захищав незалежність та територіальну цілісність України, віддав життя за нашу волю на Донецькому напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

У Червонослобідській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олександром Михайленком. Стрілець 2го стрілецького відділення 2го стрілецького взводу 1ї стрілецької роти. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України на Донецькому напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 27 років.

У Степанецькій громаді назавжди попрощалися з воїном – Богданом Кобченком. Стрілець 1 відділення 3 патрульного взводу 2 патрульної роти 1 патрульного батальйону військової частини. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих віддавши своє життя за цілісність і незалежність України на Донецькому напрямку фронту. Ворог забрав життя нашого героя у віці – 35 років.

У Ротмистрівській громаді назавжди попрощалися з воїном – Сергієм Маслюком. Молодший сержант, командир відділення мінометного взводу механізованого батальйону військової частини Збройних Сил України. Вірний захисник України поліг смертю хоробрих на Харківському напрямку фронту внаслідок вибухової травми.

Вічна пам’ять Воїнам України!
Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам…

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.