На Черкащині орудують “дровʼяні” шахраї

У мережі Facebook на сторінках місцевих груп аферисти викладають оголошення про те, що вони ніби-то від філії “Уманське лісове господарство” продають дрова. Пропонують купити машину дров з доставкою за 10 000 грн. Детальну інформацію дають по телефону, або у вайбер.

Від цих шахраїв постраждали уже чимало громадян. Лище за тиждень до філії “Уманське лісове господарство” звернулись 4 людини для оплати дров, які вони по факту не замовляли у філії, а у якогось чоловіка, який представлявся працівником філії.

Саме цих громадян врятувало від шахрая не вміння оплатити рахунок онлайн у вайбер, тож вони прийшли взяти паперовий рахунок, щоб оплатити у касі банку. Інколи не вміння користуватись сучасними технологіями дійсно рятує.

Ще одна жінка звернулась у бухгалтерію філії з претензією на дрова, які вона вже оплатила, на жаль тому ж аферисту. Звісно ж, після оплати шахрай зник.

На жаль, такі оборудки з дровами явище не рідкісне. Все частіше шахраї починають працювати у передопалювальний період, коли починається ажіотаж на купівлю дров.

Лісівники наголошують, працівники філій і лісництв ніколи не викладають приватні оголошення у соціальних мережах. Вся інформація про алгоритм, вартість та контакти для купівлі дров у філіях виходить на офіційній фейсбук-сторінці Центрального лісового офісу.

Алгоритм купівлі дров у філіях та лісництвах наступний:
1️⃣ Необхідно звернутися до контори філії чи лісництва та написати заяву на купівлю дров (одна особа може купити максимум 15 кбм дров).
2️⃣ Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини. Здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват24 тощо).
3️⃣ Повідомити телефоном представника лісництва про здійснену оплату для відвантаження деревини.

Дрова відпускаються за затвердженими діючими цінами. Філії Центрального лісового офісу не надають послуги з доставки дров. Будьте обачними та купуйте дрова офіційно і безпечно у філіях ДП “Ліси України”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.