На Черкащині оформили ID-картку жінці, яка понад 40 років жила з радянським паспортом

Радянський паспорт зразка 1974 року, здавалося, вже став історією, але й нині до міграційної служби звертаються власники таких документів для обміну на сучасну ID-картку.

64-річна Олена Іванівна понад 40 років живе на Шполянщині, вона – багатодітна мама і бабуся. Двоє її синів стали на захист України, менший у 2019 році загинув у зоні проведення операції Об’єднаних сил на сході України, старший – у лавах ЗСУ від початку повномасштабної російсько-української війни.

Жінка, втративши свій паспорт СРСР, звернулася за допомогою до працівників Шполянського сектору Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС. Міграційники підтвердили відомості про її постійне проживання на території України станом на 24 серпня та 13 листопада 1991 року й оформили нетермінову ID-картку.

Відсутність паспорта громадянина України унеможливила для Олени Іванівни влаштування на офіційну роботу, отримання соціальних виплат, згодом − пенсії та навіть медичної допомоги.
Тільки тепер, з ID-карткою, жінка матиме змогу звернутися за оформленням належних їй виплат та укласти декларацію з сімейним лікарем.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.