На Черкащині місцевому депутату повідомлено про підозру за приховування 10 млн грн

Місцевий депутат не вніс у декларацію відомості про понад 10 млн грн. За декларування недостовірної інформації правопорушнику повідомлено про підозру.

За даними слідства чоловік, колишній депутат однієї з районних рад Черкаської області, подав декларацію з недостовірними відомостями, які відрізняються від реальних на суму понад 10 млн грн.

За фактом умисного внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», що відрізняються від достовірних на суму понад 4000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, відкрито кримінальне провадження за статтею “Декларування недостовірної інформації”.

Правопорушнику повідомлено про підозру, нині вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає штраф від чотирьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до двох років. У гіршому випадку – позбавлення волі на той самий строк, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.