На Черкащині лісівники створили 1,1 га нового лісу

Під час лісокультурних кампаній лісівники відновлюють ліси на суцільних зрубах, а також створюють нові насадження цим самим збільшують площу лісів.

Цієї осені філії Черкаської області ДП “Ліси України” створять 11 га нових лісів, а також здійснять лісовідновлення на площі 261,6 га.

Зокрема, у філії “Золотоніське лісове господарство” цієї осені уже створили 1,1 га нового лісу. Висаджували ліс на галявинах державного лісового фонду у Вільхівському та Ліплявському лісництвах філії. Тепер на цих ділянках зростає 7,3 тис. майбутніх дерев сосни звичайної.

До створення нового лісу у Вільхівському лісництві долучились мешканці села Вільхи, які залюбки беруться до роботи, щоб у майбутньому милуватись красивим сосновим лісом.

Сосна звичайна – основна лісоутворююча порода лісів Золотоніської філії. Це обумовлено лісорослинними умовами та піщаними ґрунтами.

Загалом під час осінньої Зеленої країни у філії “Золотоніське лісове господарство” висадять майже 98 тис. сіянців на площі 12,6 га. Левова частка площ складає лісовідновлення на суцільних зрубах, що є обовʼязковою умовою лісогосподарської діяльності лісівників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.