На Черкащині лісівники спільно з поліцейськими виявили самовільну рубку

Під час патрулювання лісових масивів державна лісова охорона філії “Золотоніське лісове господарство” спільно з поліцією виявили незаконну рубку у Деньгівському лісництві.

Двоє чоловіків рубали дерева і відразу вантажили їх на транспорт. Коли рейдова група помітила зловмисників, ті уже встигли завантажити деревиною повний причіп трактора і автомобіля ГАЗ.

Зрубали близько сотні середньовікових дерев різних порід – клен, вільха, сосна.

На місці події відразу задокументували факт самовільної рубки. Незаконно зрубана деревина, знаряддя праці і транспортні засоби вилучені. Відкрито кримінальне провадження і наразі тривають слідчі дії для підрахування суми шкоди, завданої державі.

Лісівники виявляють самовільні рубки під час патрулювання лісових масивів, для цього у філіях офісу сформовано 88 рейдових бригад. Попри те, що наразі діє заборона відвідування лісів, правопорушники не пропускають можливості нажитись на лісових ресурсах.

Посилене патрулювання лісових масивів дає результат – кількість незаконних рубок, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилась. Протягом січня-лютого 2023 року було виявлено 24 випадки самовільних рубок, а сума завданої шкоди склала 494,3 тис. грн. Тоді як за аналогічний період цього року виявлено 11 випадків незаконних рубок. Загальна сума шкоди склала 81,3 тис. грн. За випадком у Деньгівському лісництві сума шкоди, заподіяної лісу, ще не підрахована, повідомили у Центральному лісовому офісі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.