На Черкащині фіксують невпинне зростання нових випадків коронавірусу

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, рівень захворюваності на ковід серед населення зростає щотижня. Кількість випадків захворювань населення області зросла у 4 рази – від 541 випадку за 1-й тиждень вересня до 2177 випадків за 1-й тиждень жовтня. Посилити контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм на місцях доручили районам на засіданні обласного штабу з ТЕБ та НС.

Крім того, у першій декаді жовтня від COVID-19 померло 6 осіб, усі – не вакциновані. На амбулаторному лікуванні нині перебувають понад 3,3 тис. осіб, зокрема – 27 дітей.

– Наразі завантаженість ліжкового фонду становить 17,1%. За останній тиждень госпіталізовано 353 особи. Загалом, погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію значною мірою пов’язане із недостатнім охопленням щепленнями населення, а також недотриманням протиепідемічних вимог. Вплив на епідеміологічну ситуацію має також і початок нового навчального року, скупчення людей у закритих приміщеннях.

В Україні з метою запобіганню поширенню COVID-19, подовжили термін дії карантину до кінця 2022 року. Також продовжується вакцинація населення області вакцинами CoronaVac, Сomirnaty у 14 Центрах вакцинації та 88 пунктах щеплення. У разі потреби, в області працюють мобільні бригади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.