На Черкащині зросло виробництво харчових продуктів та фармацевтичних препаратів

промЗа підсумками січня–лютого 2019р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–лютим 2018р. становив 101,5%. Про це повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виробництво основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів у 1,5 раза, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 7,1%, виробництві харчових продуктів, напоїв – на 6,3%.

Водночас спостерігався спад виробництва на підприємствах виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 29,4%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 20,1%, в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 14,7%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 13,5%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 12,9%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 6,4%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 3,2%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *