На Черкащині знову видаватимуть матусям «Пакунки малюка»

пакунок малюкаМіністерство соціальної політики України оголосило компанію–переможця на постачання Пакунків малюка, які українські матусі не отримували майже рік. Перші Пакунки вже зібрані та чекають на відправку, інформує сайт ВиЧЕрпно з посиланням на офіційне представництво «Пакунку малюка».

Починаючи з наступного тижня пологові будинки та центри соціального захисту у всіх регіонах України отримають свої бебі-бокси. Логістичний центр під зав’язку заповнений та готовий до відвантаження перших подарунків для новонароджених. Укладений договір із виробником Пакунків малюка дозволяє закупити 53 000 бебі-боксів із загальною економією 63 млн грн для держави.

Нагадаємо, що через невчасне проведення тендеру в деяких регіонах вони закінчилися ще у лютому, але вже навесні Пакунків малюка не було по всій Україні. Розвозка останньої партії бебі-боксів у кількості 50 000 штук була остаточно завершена у кінці лютого 2021 року. А проведення тендерних процедур на закупку нової партії боксів затрималось внаслідок помилок, допущених у тендерній документації, довготривалого вибору закупівельної організації та необхідності внесення поправок до закону.

Укладена тендерна рамкова угода із постачальником боксів є дійсною до кінця 2021 року. На початку 2022 року Міністерство соціальної політики має провести новий тендер.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *